Boeren Trekkertrek Eext
 

Deelnemers Boeren Trekkertrek Eext 2021

Hieronder staan de deelnemers weergegeven die zich hebben opgegeven voor Boeren Trekkertrek Eext 2021. Niet betaalde inschrijvingen zijn rood gekleurd, wanneer het deelnamegeld van 25,- wordt overgemaakt naar NL64 RABO 0304 0884 71 t.n.v. L. Koiter met in de omschrijving de klasse en naam, wordt deze blauw gekleurd op de website. Wanneer deze blauw is, is de inschrijving voltooid. Wanneer gewenst is een helper mee te nemen, kan dit gedaan worden door 8,50 over te maken, met in de omschrijving de klasse en naam. Kloppen de onderstaande gegevens niet? Stuur dan een mail hierover naar deelname@bteext.nl, dan wordt het zo spoedig mogelijk in orde gemaakt.

2,5 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

25T1

Arjen Lubbinge

Drouwen

International 553

Ja

25T2

Jaap Jan Oosterhuis

Gieten

John Deere 920

Ja

25T3

Thomas Popken

Westdorp

Mc Cormick 453

Ja

25T4

Gert Hof

Balkbrug

White Oliver 562

Ja

25T5

Thomas van Klompenburg

Oldebroek

International 453



3,5 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

35T1

Arjen Klasens

Bourtange

International 856XL

Ja

35T2

Andre Schomaker

Valthermond

Renault 651-4

Ja

35T3

Reint Hilgenga

Onstwedde

Same Saturno 80


35T4

Sander Ploeg

De Wilp

International 724


35T5

Nienke Visscher

Westdorp

Same Leone 75

Ja

35T6

Ruben Plaatje

Valthermond

Same Explorer 70


35T7

Claudia Dost

Eerste Exloermond

International 724


35T8

Oebele Oldersma

Gieten

International 644

Ja

35T9

Arjan Strockmeijer

Musselkanaal

Fiat 850


35T10

Harold Strockmeijer

Musselkanaal

Fiat 850


35T11

Arjen Boekeloo

Amen

Renault 94


35T12

Wolter Oosterhuis

Gieten

Zetor 6011


35T13

Gijs Groot

Holte

Ford 4600


35T14

Frank Lensink

Roswinkel

Fiat Agri 680


35T15

Jorrit Dekker

Ubbena

Fiat Someca 715


35T16

Maik Schipper

Dalen

Fiat 880


35T17

Martijn Borger

Loozen

Fiat 70-90


35T18

Herman Bredek

Sellingen

Unimog 406

Ja

35T19

Willemien Brinkhoff

De Knipe

Belarus 800

Ja

35T20

Gert Hof

Balkbrug

White Oliver 782


35T21

Sietze Durkstra

De Knipe

David Brown 1412


35T22

Lars Reiling

Gasselternijveen

International 644


35T23

Merten Visser

Ter Apel

Ford 4610



4,5 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

45T1

Ernst-Jan Knoppien

Gieterveen

Ford 6600


45T2

Rik Mennega

Eext

International 856XL

Ja

45T3

Frank Potze

Roswinkel

Massey Ferguson 699


45T4

Wesley Oldersma

Gieten

International 744


45T5

Jan-Lucas Dieterman

Veendam

Ford 6600


45T6

Arjen Heidema

Ter Apel

International 844S

Ja

45T7

Abco Kievit

Tynaarlo

International 845XL


45T8

Rick Talens

Annen

Zetor Forterra 8641


45T9

Rick Pepping

Sellingen

International 1046


45T10

Dirk van Haaften

De Wilp

Case International 845XL


45T11

Danny de Jong

Haulerwijk

Ford 6500

Ja

45T12

Thomas Popken

Westdorp

International 1046


45T13

Andre Schomaker

Valthermond

Renault 651-4

Ja

45T14

Hanne Moed

Veelerveen

John Deere 3130

Ja

45T15

Robin Siebring

Nieuw Buinen

International 845XL


45T16

Michiel Mulder

Bourtange

International 844S


45T17

Ronald Smit

Zuidlaren

Deutz Agroxtra 4.57 SE


45T18

Johannes van Dijk

Gieten

Same Drago

Ja

45T19

Roelof Vedder

Eext

Fendt Farmer 309-90


45T20

Patrick Booiman

Amen

Deutz 10006

Ja

45T21

Gido Lugies

Oosterhesselen

International 845XL

Ja

45T22

Tim Meijerink

Dalen

Fiat 70-90

Ja

45T23

Jordy Oosterkamp

Marienheem

International 844S




5,5 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

55T1

Jordy Manning

Drouwenermond

International 956XL


55T2

Henno Heijs

De Wilp

International 1046


55T3

Jelmer Meendering

Sellinge

Case 5120


55T4

Anne van Dijk

Gieten

Case International 1056XL

Ja

55T5

Gerwin Berkepies

Nooitgedacht

Deutz Fahr DX 6.30


55T6

Robert Deddens

2e Exloermond

International 1055


 55T7

Thijs Lageschaar

Zieuwent

John Deere 4430

Ja

55T8

Menno Stevens

Veendam

John Deere 6420

Ja

55T9

Rob Sloots

Annen

Fendt 309


55T10

Jarmen Roosjen

Eext

Massey Ferguson 6290


55T11

Mike Boelens

Annen

International 1055


55T12

Bjorn Rotgers

1e Exloermond

Massey Ferguson 6270

Ja

55T13

Patrick Jobing

Grolloo

John Deere 3650

Ja

55T14

Jeroen Bakker

Hijken

Deutz 13006


55T15

Bauke van Dijk

Nieuw Amsterdam

Case International 1056XL

Ja

55T16

Ferry Knol

Wezup

New Holland 8340


55T17

Mart Roosjen

Eext

John Deere 6310


55T18

Arjan Jakobs

Wezup

Ford 8210


55T19

Marc Lageschaar

Zieuwent

John Deere 4440


55T20

Gerben Hindriksen

Annen

Valtra T131


55T21

Jaap Tepper

Veendam

Massey Ferguson 6460

Ja


7 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

7T1

Bjorn Rotgers

1e Exloermond

Massey Ferguson 6270

Ja

7T2

Bert Sassen

Alteveer

Fendt 611 LSA


7T3

Danny Oosting

Valthermond

Case 1255XL


7T4

Jaron Roosjen

Eeserveen

Fendt 313


7T5

Martijn Kroeze

Wezup

Deutz Agrostar 6.61


7T6

D Drenth

Annen 

New Holland T7.170

Ja

7T7

Jasper Kievit

Tynaarlo

International 1455XL


7T8

Mark Tigelaar

Oude Pekela

Case IH 1455XL


7T9

Maryam Sandee

Onstwedde

Case IH 1455XL


7T10

Geert Sterenborg

Stadskanaal

Case IH 1455XL


7T11

Leon Koiter

Eexterzandvoort

Case IH 1455XL


7T12

Egbertjan Hilbrands

Wezup

John Deere 6510


7T13

Arjen Jakobs

Wezup

New Holland TM 150


7T14

Arjen Jakobs

Wezup

New Holland T 6030


7T15

Ferry Knol

Wezup

New Holland 8340


7T16

Daniel Peeks

Hijken

Case IH 1455XL


7T17

Klamer Jan Staats

Annen

Fendt 611 LSA


7T18

Jorn van de Wouw

Dronten

Claas Ares 697 ATZ


7T19

Tim Post

Drouwenermond

International 955

Ja

7T20

Wim van de Heuvel

Dedemsvaart

International 1056

Ja

7T21

Arjen Sandee

Onstwedde

Case IH 1455XL

Ja

7T22

Richard van Bergen

Hooghalen

Deutz 13006


7T23

Jan Wouter Dekker

Eext

Case Maxxum 150


7T24

Michiel Draaijers

Oosterhesselen

Fiat 1180 DT

Ja

7T25

Tom Stegers

Beltrum

Fendt 514C


7T26

Patrick Borger

Loozen

Renault 145-14


7T27

Henri Alting

Bourtange

Massey Ferguson 6465

Ja

7T28

Martijn Jobing

Grolloo

John Deere 6520

Ja

7T29

Demian Dallinga

Zuidbroek

New Holland TVT 140



9 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

9T1

Peter Stiekema

Gieten

New Holland T 7.220


9T2

Julian Deddens

Nieuw Dordrecht

Fendt 926


9T3

Hans Dieterman

Meeden

Ford 8830


9T4

Team Brinkhoff

De Knipe

Magnum 7720

Ja

9T5

Henk Sterenborg

Onstwedde

Fendt 926

Ja

9T6

Daniel Peeks

Hijken

Case IH 1455XL


9T7

Bert Jan Jansen

Vlagtwedde

Fiat 160-90 Turbo DT


9T8

Niels Tienkamp

Eext

Fendt 718


9T9

Bram Wessel

Giethmen

Ford 8830

Ja

9T10

Gerwin Jansen

Vlagtwedde

New Holland TM 165


9T11

Rick Prenger

Zuidveld

Ford 8630

Ja

9T12

Niek Kroon

Nieuwe Pekela

John Deere 7810


9T13

Frank Prins

Gieterveen

John Deere 7430


9T14

Niek ten Have

Nieuw Heeten

Fendt 615 LSA E

Ja

9T15

Jan Zomer

Mussel

New Holland T7540

Ja

9T16

Ruben Wind

Westoverledingen

Fendt 816

Ja

9T17

Henk Stavenga

Kollum

Fendt 822

Ja

9T18

Bram Pellekaan

Haulerwijk

Case IH 1455XL

Ja

9T19

Christiaan Buursema

Haulerwijk

International 1455XL

Ja


11 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

11T1

Melvin Hartman

Barger Compascum

Fendt 930


11T2

Julian Deddens

Nieuw-Dordrecht

Fendt 926


11T3

Erik-Jan Meijerink

Dalen

Fendt 930


11T4

Tjeerd de Vries

Hallum

Fiat 180-90


11T5

Lennard Beijering

Schoonloo

Case IH Puma 220


11T6

Mark Prenger

Zuidveld

New Holland T 7.270


11T7

Roelof Vedder

Eext

Fendt 824


11T8

Jeroen Peppelenbos

Nieuw Heeten

Fendt 824

Ja

11T9

Ronnie Paalman

Holten

Case IH Magnum 7240


11T10

Jarno Hartkamp

Enschede

New Holland TM190

Ja

11T11

Marco Smit

Biddinghuizen

Fendt 818

Ja

11T12

Sven Fuhler

Emmen

Fendt 927


11T13

Mike Lijkedijk

Smilde

Fendt 926

Ja

11T14

Joost Hak

Meeuwen

John Deere 7710

Ja

11T15

Jan van Mourik

De Glind

Fendt 824

Ja

11T16

Jurian Wagenaar

Emst

Fendt 822


11T17

Jelle Dijsselhof

Raalte

John Deere 7700


11T18

Team Brinkhoff

De Knipe

Case IH Magnum 7220

Ja


13 ton Standaard





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

13T1

Florian van de Heyde

Gieten

New Holland T 7.315 HD


13T2

Marcel Mennega

Eexterzandvoort

Fendt 920


13T3

Tjeerd de Vries

Hallum

New Holland G 240


13T4

Ferry Knol

Wezup

Kirovets


13T5

Melvin Hartman

Barger-Compascuum

Fendt 930


13T6

Niels Schepers

Roswinkel

Fendt 942


13T7

Tim Meijerink

Dalen

Fendt 930

Ja

13T8

Marco Smit

Biddinghuizen

Fendt 818

Ja

13T9

Sander van den Berg

Ane

Fendt 930

Ja

13T10

Patrick Borger

Loozen

Fendt 926


13T11

Bart Veltink

Bergentheim

Fendt 930


13T12

Henri Timmermans

Buinerveen

Fendt 930


13T13

Julian Deddens

Nieuw Dordrecht

Fendt 920


13T14

Jelle Dijsselhof

Raalte

John Deere 7700


13T15

Henry Lukkien

Bellingwolde

Fendt 939


13T16

Sven Fuhler

Emmen

Fendt 927



7 ton Duits





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

7D1

Sander Verwayen

Hijken

Case IH 1455XL


7D2

Egbertjan Hilbrands

Wezup

John Deere 6510


7D3

Anne van Dijk

Gieten

Case International 1056XL

Ja

7D4

Arjen Sandee

Onstwedde

Case IH 1455XL

Ja

7D5

Mark Tiggelaar

Oude Pekela

Case IH 1455XL

Ja

7D6

Tim Post

Drouwenermond

International 955

Ja

7D7

Richard van Bergen

Hooghalen

Deutz 13006


7D8

Arjen Jakobs

Wezup

New Holland T 6030


7D9

Roy Dussel

Peest

John Deere 6920


7D10

Martijn Kroeze

Wezup

Deutz Agrostar 6.61


7D11

Michiel Draaijers

Oosterhesselen

Fiat 1180 DT

Ja

7D12

Martijn Borger

Loozen

Renault 145-14


7D13

Dennis Brugmans

Best

Fendt 612 LSA E



9 ton Duits





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

9D1

Julian Deddens

Nieuw-Dordrecht

Fendt 926


9D2

Daniel Peeks

Hijken

Case IH 1455XL


9D3

Rick Prenger

Zuidveld

Ford 8630

Ja

9D4

Frank Prins

Gieterveen

John Deere 7430


9D5

Jan Zomer

Mussel

New Holland T7540


9D6

Ruben Wind

Westoverledingen

Fendt 816

Ja

9D7

Janick de Weerd

Staphorst

Fiat 180-90 DT



5,5 ton Hobbysport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

55H1

Henri Stevens

Veendam

International 1046


55H2

Wim Tepper

Veendam

International 1046


55H3

Johan Gerritsen

Balkbrug

John Deere 4240S

Ja


7 ton Hobbysport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

7H1

Wienco Remmelink

Een

Massey Ferguson 3680

Ja

7H2

Gert-Jan Schuurman

Stadskanaal

John Deere 4440

Ja

7H3

Michiel Schuurman

Stadskanaal

John Deere 4240 S


7H4

Miko ten Hoor

Waskemeer

Fiat 160-90 Turbo


7H5

Evert Kroes


International 1455



2,5 ton Sport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

25S1

Gosse Koerts

Kornhorn

John Deere 6130R

Ja

25S2

Ferdinand Swarts

Alteveer

The Underdog

Ja

25S3

Jelle van de Rijt

Boekel

Valtra M130


25S4

Robert van Laar

Rhenen

Green Warrior II


25S5

Wouter van Eijden

Schakwijk

Landini 9880

Ja + 1

25S6

Alexander Berghuis

Niekerk

Blue Mickey

Ja



3,5 ton Sport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

35S1

Arjan Wolfs

Alteveer

The Underdog

Ja

35S2

Jan Brouwer






4.5 ton Sport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

45S1

Henk Sterenborg

Onstwedde

Steyr 1400

Ja

45S2

Ronald Lukens

Zuidlaarderveen

International 1246

Ja


3.6 ton Supersport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

36SS1

Adriaan Sandee

Holten

Case IH 1455


36SS2

Henri Tuenter

Terborg

Belarus 952-5

 

36SS3

Gebr. van Mourik

De Glind

International 1066


36SS4

Peter Kuhl

Nieuw Schoonebbeek

Volvo BM

Ja + 3


4.5 ton Supersport





Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

Helper

45SS1

Patrick Engelbertink

Usselo

Oliver 2255

Ja