Boeren Trekkertrek Eext
 

Deelnemers Boeren Trekkertrek Eext 2020e pagina.

Onderstaande lijst betreft de voorlopige deelnemerslijst. Pas wanneer de inschrijving betaald is, is de inschrijving officieel. Onderstaande deelnemers hebben mail gehad met betrekking tot de betaling. 

Deelnemers welke de betaling hebben voldaan zijn blauw gekleurd, en doen dus officieel mee.


2,5 ton Sport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

25S1

Ferdinand Swarts

Alteveer

The Underdog

25S2

Gosse Koerts

Kornhorn

John Deere 6130R

25S3

Carles Van De Gun

Waardenburg

Gunfire


3,5 ton Sport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

35S1

Arjan Wolf

Alteveer

The Underdog


4,5 ton Sport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

45S1

Gerlant Mouw

Speuld

Fendt 822

45S2

Ben Slijkhuis

Speuld

Fendt 614

45S3

Ronald Lukens

Alteveer

International 1246


3,6 ton Supersport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

36SS1

Adriaan Sandee

Holte

International 1455XL

35SS2

Henri Tuenter

Terborg

Belarus 4RUS


4,5 ton Supersport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

45SS1

Manuel Terhorst

Emmerich am Rhein

Oliver 1955


3,5 ton Hobbysport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

35H1

Ruben Veenstra

De Knipe

Case International 856XL


5,5 ton Hobbysport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

55H1

Sam Remmelink

Een

Lady in Red

55H2

Erik Brinkhoff

De Knipe

International 1246

55H3

Jan Jansen

Beemte-Broekland

Volvo BM


7 ton Hobbysport




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

7H1

Evert Kroes

Oldeboarn

International 1455XL

7H2

Miko Ten Hoor

Waskemeer

Fiat 160-90

7H3

Gert-Jan Schuurman

Stadskanaal

John Deere 4440

7H4

Michiel Schuurman

Stadskanaal

John Deere 4240s

7H5

Wienco Remmelink

Een

Red Nightmare

7H6

Rinse Dijkstra

Beetsterzwaag

Massey Ferguson 1155


 


 


3,5 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

35T1

Andre Schomaker

Valthermond

Renault 6514

35T2

Arjan Strockmeijer

Onstwedde

Fiat 850

35T3

Willemien Brinkhoff

De Knipe

Belarus 800

35T4

Gert Hof

Balkbrug

White Oliver 782

35T5

Jaap Jan Oosterhuis

Gieten

John Deere 920

35T6

Jarmen Roosjen

Eext

John Deere 1630

35T7

Nienke Visscher

Westdorp

Same Leone 75


4,5 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

45T1

Danny De Jong

Haulerwijk

Ford 6500

45T2

Ernst-Jan Knoppien

Gieterveen

Ford 6600

45T3

Lucas Dieterman

Veendam

Ford 6600

45T4

Patrick Booiman

Amen

Deutz 10006

45T5

Rick Talens

Annen

Fordson Super Major

45T6

Rik Mennega

Eext

International 856XL

45T7

Ronald Smit

Zuidlaren

Deutz Agroxtra 4.57

45T8

Mart Roosjen

Eext

John Deere 6310

45T9

Wolter Oosterhuis

Gieten

International 745




5,5 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

55T1

Anne Van Dijk

Gieten

Case International 1056XL

55T2

Wim Tepper

Veendam

Massey Ferguson 6150

55T3

Bertjan Martens

2e Exloermond

International 1055

55T4

Jordy Manning

Drouwenermond

International 956XL

55T5

Ard Stavenga

Oldehove

Case International 1056XL

55T6

Jeroen Bakker

Hijken

Deutz 13006

55T7

Patrick Jobing

Grolloo

John Deere 3650

55T8

Bjorn Rotgers

1e Exloermond

Massey Ferguson 6170

55T9

Harold Spreen

De Groeve

Fendt 311



7 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

7T01

Susan Tepper

Veendam

Massey Ferguson 6714

7T02

Leon Koiter

Eexterzandvoort

Case International 1455XL

7T03

Jorn Van De Wouw

Dronten

Claas Ares 697 ATZ

7T04

Abco Kievit

Tynaarlo

International 1455XL

7T05

Ilse De Boer

Haulerwijk

International 1455XL

7T06

Jos Bakker

Gieterveen

International 1455XL

7T07

Klamer Jan Staats

Annen

Fendt 611LSA

7T08

Martijn Jobing

Grolloo

Fendt 514C

7T09

Mike Boelens

Annen

John Deere 6610

7T10

Arjen Sandee

Holte

Case International 1455XL

7T11

Ron Lomulder

Hijken

Fendt 612

7T12

Jeroen Bakker

Hijken

Deutz 13006

7T13

Sander Verwaijen

Hijken

Case International 1455XL

7T14

Tim Post

Drouwenermond

International 955


7 ton Duits




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

7D01

Bertjan Martens

2e Exloermond

International 1055

7D02

Anne Van Dijk

Gieten

Case International 1056XL

7D03

Jordy Manning

Drouwenermond

International 956XL

7D04

Jorn Van De Wouw

Dronten

Claas Ares 697 ATZ

7D05

Jos Bakker

Gieterveen

International 1455XL

7D06

Arjen Sandee

Holte

Case International 1455XL

7D07

Tim Post

Drouwenermond

International 955

7D08

Ron Lomulder

Hijken

Fendt 612

7D09

Sander Verwaijen

Hijken

Case International 1455XL


9 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

9T1

Bert Sassen

Alteveer

Fendt 611

9T2

Bram Pellekaan

Haulerwijk

Case International 1455XL

9T3

Christian Buursema

Haulerwijk

International 1455XL

9T4

Daniël Peeks

Hijken

Case International 1455XL

9T5

Hans Dieterman

Meeden

Ford 8830

9T6

Patrick Jobing

Grolloo

John Deere 4055

9T7

Henk Stavenga

Kollum

Fendt 822



9 ton Duits




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

9D1

Daniel Peeks

Hijken

Case International 1455XL

9D2

Henk Sterenborg

Onstwedde

Fendt 611

9D3

Christiaan Buursema

Haulerwijk

International 1455XL


11 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

11T1

Jaap Tepper

Veendam

Fendt 826

11T2

Marco Smit

Biddinghuizen

Fendt 824

11T3

Mark Prenger

Zuidveld

New Holland T7.270

11T4

Erik Jan Meijerink

Dalen

Fendt 930

11T5

Rick Prenger

Zuidveld

Fendt 920

11T6

Jurian Wagenaar

Emst

Fendt 822

11T7

Jelle Dijsselhof

Raalte

John Deere 7700

11T8

Dennis Renting

Aalden

New Holland 8970

11T9

Ronnie Paalman

Holten

Case Magnum 7240


13 ton Standaard




Startnummer

Naam

Woonplaats

Type trekker

13T1

Peter Ziel

De Groeve

Fendt 1050

13T2

Rick Prenger

Zuidveld

Fendt 920

13T3

Marco Smit

Biddinghuizen

Fendt 824

13T4

Tjeerd De Vries

Hallum

New Holland G240